taxi-gron.png

 

Åkarwebb

Adress

Taxibil i Östergötland AB

Box 1407

600 44 Norrköping

Besöksadress

Kiselgatan 13

602 23 Norrköping

Vill du veta priset på en resa?Mejla till booking@taxibil.se

kontakta oss och lämna synpunkter mejla till avv@taxibil.se

Pratbubbla-1.gif

Kontakt

emir-sobo-110331.jpg

VD:

Emir Sobo

Växel: 013- 31 60 00

emir.sobo@taxibil.se

inger-karmfalk-110331.jpg

Vice VD

Anel Osmanagic

013-31 60 08, 0708-30 40 01

anel.osmanagic@taxibil.se

klaus-saari-110331.jpg

IT/Support:

Klaus Saari

013-31 60 06

klaus.saari@taxibil.se

helene-stolt-110331.jpg

Marknad:

Helene Stolt

013- 31 60 10, 0708-30 40 02

helene.stolt@taxibil.se

roland-gottfried-110331.jpg

Trafikchef:

Roland Gottfried

013-31 60 02, 0708-30 40 03

roland.gottfried@taxibil.se

muamer-dizdarevic-110331.jpg

Personal beställningscentral:

Muamer Dizdarevic

013-31 60 07, 0708-30 40 07

muamer.dizdarevic@taxibil.se

zlatan-sobo-110406.jpg

Verkstadschef:

Zlatan Sobo

0703-74 32 34

zlatan.sobo@taxibil.se

enisa-alisic-01-110331.jpg

Fakturering:

Enisa Alisic

013-31 60 04

enisa.alisic@taxibil.se

DSC01299.JPG

Personal Färdtjänstbussar:

Suad Bajagilovic

0703-74 35 86

suad.bajagilovic@taxibil.se

Linköping 013 - 14 60 00   Norrköping 011 - 100 100   Motala 0141 - 55 555   Vadstena 0143 - 100 30

013 - 10 10 00  

Postadress

Taxibil i Östergötland AB

Box 1407

600 44 Norrköping

Besöksadress

Kiselgatan 13

602 23 Norrköping